No.TurnirSon yükləmə
13-cü Dərəcə Təsnifat Turniri 16-20.11.2019 RŞK saat 11.00 12 Dəqiqə
2AĞ TOP HƏZİ ASLANOV FİLİALI, TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 16-20 NOYABR 2019 070 309 92 82 28 Dəqiqə
3Grandmaster Chess Club - 16-20 Noyabr / saat 11:00 / Təsnifat turniri - IV Dərəcə 28 Dəqiqə
4Grandmaster Chess Club - 16-20 Noyabr / saat 11:00 / Təsnifat turniri - III Dərəcə 29 Dəqiqə
5Gəncə şəhər birinciliyi 2012-ci il və daha kiçik oğlanlar 41 Dəqiqə
617 Noyabr - Milli Dirçəliş Gününə hərs olunmuş Beyləqan rayon açıq birinciliyi - A qrupu 45 Dəqiqə
717 Noyabr - Milli Dirçəliş Gününə həsr olunmuş Beyləqan rayon açıq birinciliyi - B qrupu 45 Dəqiqə
8Təhsil "RİM" Lənkəran UGİŞM-nin 3-cü dərəcə turniri 48 Dəqiqə
9CHESSLAND Şahmat Klubu - IV dərəcə təsnifat turniri - 18-20 noyabr (saat 10:00) 48 Dəqiqə
10Fuad Jafarov memorial 2020 -U12 3-9 January 50 Dəqiqə
11Elfim NƏRİMANOV Sınaq 18-20 NOYABR saat 10 :00 (050 458 40 50) "Noyabr dərəcə yarışı" 50 Dəqiqə
12Fuad Jafarov Memorial 2020-OPEN 4-10 january 50 Dəqiqə
13Elfim NƏRİMANOV IV dərəcə 18-20 noyabr saat 10 :00 (050 458 40 50) Noyabr dərəcə yarışı 50 Dəqiqə
14Təhsil "RIM" Lənkəran UGİŞM-nin 2-ci dərəcə turniri 51 Dəqiqə
15"Ucar Payızı" rayon birinciliyi 2019 52 Dəqiqə
16"Təhsil" RİM-nin 3 nömrəli RİOEUGİŞM (Nərimanov r) "Payız-2019" şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 15-19.11.2019 1 Saat 3 Dəq.
17Təhsil "RIM" Lənkəran UGİŞM-nin 4-cü dərəcə turniri 1 Saat 10 Dəq.
184-cü Dərəcə Təsnifat Turniri 16-20/11/2019 RŞK saat 10.00 Kiçiklər 1 Saat 21 Dəq.
194-cü Dərəcə Təsnifat Turniri 16-20/11/2019 RŞK saat 10.00 Böyüklər 1 Saat 25 Dəq.
20AĞ TOP HƏZİ ASLANOV FİLİALI, TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 16-20 NOYABR 2019 070 309 92 82 1 Saat 44 Dəq.
21HİRŞDK: IV dərəcə 12 yaşadək "B" (2007-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il 1 Saat 48 Dəq.
22HİRŞDK:IV dərəcə 8 yaşadək "A"(2011-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il 1 Saat 48 Dəq.
23HİRŞDK: sınaq yarışı 8 yaşadək(2011-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 19 noyabr 2018-ci il 1 Saat 48 Dəq.
24"Təhsil2 RİM-nin 3 nömrəli RİOEUGİŞM (Nərimanov r) "Payız-2019" şahmat üzrə II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 15-19.11.2019 2 Saat 58 Dəq.
25Bakı 4№li İOEUGİŞM "Bayraq gününə" həsr olunmuş 4 dərəcə(B) turniri 16-20 noyabr saat 10:00 2 Saat 59 Dəq.
26Bakı 4№li İOEUGİŞM "Bayraq gününə" həsr olunmuş 4 dərəcə(A) turniri 16-20 noyabr saat 10:00 2 Saat 59 Dəq.
27Bakı 4№li İOEUGİŞM "Bayraq gününə" həsr olunmuş 3 dərəcə(B) turniri 16-20 noyabr saat 12:00 3 Saat
28Bakı 4№li İOEUGİŞM "Bayraq gününə" həsr olunmuş 3 dərəcə(A) turniri 16-20 noyabr saat 12:00 3 Saat
29Bakı 4№li İOEUGİŞM "Bayraq gününə" həsr olunmuş 2 dərəcə turniri 13-20 noyabr saat 14:00 3 Saat 1 Dəq.
30"EDU Chess" Şahmat Klubu F.X.Xoyski 146. 012.514-17-78 077.533-00-17 4-cü dərəcə təsnifat turniri 16-20 noyabr 2019 saat 12.00 4 Saat
31HİRŞDK: II dərəcə 16 yaşadək (2003-cü il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il 4 Saat 48 Dəq.
32HİRŞDK: III dərəcə 16 yaşadək (2003-cü il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il 4 Saat 48 Dəq.
332-ci Dərəcə Təsnifat Turniri 16-20.11.2019 RŞK saat 12.00 12 Saat 39 Dəq.
34Azerbaijan School Chess Championship 2019 - U16 13 Saat 22 Dəq.
35Azerbaijan School Chess Championship 2019 - U14 13 Saat 22 Dəq.
36Azerbaijan School Chess Championship 2019 - U12 13 Saat 23 Dəq.
37Azerbaijan School Chess Championship 2019 - U10 13 Saat 23 Dəq.
38Azerbaijan School Chess Championship 2019 - U8 13 Saat 23 Dəq.
39Azerbaijan School Chess Championship 2019 - U6 13 Saat 23 Dəq.
40Azerbaijan School Chess Championship 2019 - G16 13 Saat 24 Dəq.
41Azerbaijan School Chess Championship 2019 - G14 13 Saat 24 Dəq.
42Azerbaijan School Chess Championship 2019 - G12 13 Saat 24 Dəq.
43Azerbaijan School Chess Championship 2019 - G10 13 Saat 24 Dəq.
44Azerbaijan School Chess Championship 2019 - G8 13 Saat 25 Dəq.
45Azerbaijan School Chess Championship 2019 - G6 13 Saat 25 Dəq.
46"EDU Chess" Şahmat Klubu F.X.Xoyski 146. 012.514-17-78 077.533-00-17 3-cü dərəcə təsnifat turniri 16-20 noyabr 2019 saat 14.00 13 Saat 44 Dəq.
47ELFIM Nərimanov filialı - "Şahmat üzrə beynəlxalq reytinq turniri" 050 458 40 50 15 Saat 48 Dəq.
48I dərəcə uğrunda yarış(16-20.11.19)-Sumqayıt 15 Saat 59 Dəq.
49Gəncə şəhər birinciliyi 2006-2007-ci il oğlanlar 17 Saat 41 Dəq.
50AĞ TOP HƏZİ ASLANOV FİLİALI, TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 16-20 NOYABR 2019 070 309 92 82 19 Saat 14 Dəq.