No.TurnirSon yükləmə
1AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 31 mart soyqırımı qurbanlarının əziz xatirəsinə həsr olunmuş ONLAYN ŞAHMAT TURNİ 31 mart 17:30 5 Gün 11 Saat
2Elfim Nərimanov-"Novruz 2020" IV Derece Yarışı 23 -27 mart 11:00 050 458 40 50 23 Gün 9 Saat
3Elfim Nərimanov-"Novruz 2020" III Derece Yarışı 23 -27 mart 11:00 050 458 40 50 23 Gün 9 Saat
4Azerbaijan Women's Championship 23 Gün 11 Saat
501 august VII İnternational chess tournament Birtday of GM Vugar Gashimov - "CHESS STARS" D-BLITZ 23 Gün 19 Saat
631 july august VII İnternational chess tournament Birtday of GM Vugar Gashimov - "CHESS STARS" C-RAPİD 23 Gün 19 Saat
724 july-01 august VII İnternational chess tournament Birtday of GM Vugar Gashimov - "CHESS STARS" B-OPEN (U12) 23 Gün 19 Saat
824 july-01 august VII İnternational chess tournament Birtday of GM Vugar Gashimov - "CHESS STARS" A-OPEN 23 Gün 19 Saat
91-9 aprel 2020 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası I dərəcə turniri 23 Gün 20 Saat
101-7 mart 2020 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası "BAHAR" Beynəlxalq Şahmat festivalı 24 Gün 15 Saat
1112 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 22-03-2020 saat 10.00 22 marta keçirilib 27 Gün 6 Saat
1212 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 22-03-2020 saat 10.00 22 marta keçirilib 27 Gün 6 Saat
13AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU - SEANS - GM Sərxan Quliyev 29 Mart 11:00 (070 309 92 82) 29 Gün 6 Saat
14AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ YARIŞI 21-29 MART 15:30 (070 309 92 82) 29 Gün 6 Saat
15AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU HƏR BAZAR TEMPO TURNİR (10 +5 sec) 08.03.2020 14:30-da 29 Gün 12 Saat
16Grandmaster Chess Club - 08 Mart / saat 14:00 / IV - III- II dərəcəlilər arası Uşaq Rapid Turniri (U16) 29 Gün 14 Saat
17Grandmaster Chess Club - 14 Mart / saat 14:00 / Blits Reytinq turniri 29 Gün 15 Saat
18AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU, TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 22-26 Mart 2020 10:00-DA 070 309 92 82 29 Gün 15 Saat
19AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU, TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 22-26 Mart 2020 11:30-DA 070 309 92 82 29 Gün 15 Saat
20AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU, TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 22-26 Mart 2020 14:00-DA 070 309 92 82 29 Gün 15 Saat
21Grandmaster Chess Club - 20 - 24 Mart / saat 12:00 / 16 yaşadək Təsnifat turniri - II Dərəcə 29 Gün 15 Saat
22Grandmaster Chess Club - 20 - 24 Mart / saat 10:00 / 14 yaşadək Təsnifat turniri - III Dərəcə 29 Gün 15 Saat
23Grandmaster Chess Club - 20 - 24 Mart / saat 10:00 / 12 yaşadək Təsnifat turniri - IV Dərəcə 29 Gün 15 Saat
24Grandmaster chess club - Psixologiya Seminarı - GM Nicat Məmmədov 04 Mart - saat 18:00 - (055-525-00-68) 29 Gün 15 Saat
25"Şah - Klub" 4-cü dərəcə Təsnifat turniri ( Bakı Gənclər Mərkəzi 20-24 mart saat 11:00) 29 Gün 15 Saat
26"Şah - Klub" 3-cü dərəcə Təsnifat turniri ( Bakı Gənclər Mərkəzi 20-24 mart saat 12:00) 29 Gün 15 Saat
27"Şah - Klub" 2-ci dərəcə Təsnifat turniri ( Bakı Gənclər Mərkəzi 20-24 mart saat saat 13:30) 29 Gün 15 Saat
283-cü dərəcə təsnifat turniri 07-09 mart 2020 saat 10.00 Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) 050 272 00 86 30 Gün 6 Saat
294-cü dərəcə təsnifat turniri 07-09 mart 2020 saat 10.00 Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) 050 272 00 86 30 Gün 6 Saat
30HİRŞDK: II dərəcə 16 yaşadək (2004-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 22-26 mart 30 Gün 12 Saat
31HİRŞDK: III dərəcə 16 yaşadək (2004-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 22-26 mart 30 Gün 12 Saat
32HİRŞDK: IV dərəcə 12 yaşadək (2008-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 22-26 mart 30 Gün 12 Saat
33HİRŞDK:sınaq yarışı 8 yaşadək (2012-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 22-25 mart 30 Gün 12 Saat
34Resublika Şahmat Mərkəzi. Reyting rapid turniri 15-03-2020 saat 15.00 050.561.07.63 whatsApp 15 marta keçirildi 30 Gün 12 Saat
35Respublika Şahmat Mərkəzi. 2-4 dərəcə rapid turniri 15-03-2020 saat 15.00 050.561.07.63 Wat 15 marta keçirildi 30 Gün 12 Saat
36Chess Master Şahmat Klubu Beynəlxalg Reyting Turniri martin 23-29 0505808087 31 Gün 9 Saat
37"Grandmaster chess club" - Masterklass - GM Rauf Məmmədov və IM Nataliya Buksa 05 Mart-saat 17:00 - (055-525-00-68) 31 Gün 16 Saat
38"Grandmaster chess club" - Seans - GM Eltac Səfərli 05 Mart-saat 14:00 - (055-525-00-68) 31 Gün 16 Saat
39Chess Master Şahmat Klubu Novruz Bayramına Həsr olunmuş ll dərəcə yarışı 13-15 mart 0505808087 32 Gün 5 Saat
40Chess Master Şahmat Klubu Novruz Bayramına Həsr olunmuş lll dərəcə yarışı martın 13-15 0505808087 32 Gün 5 Saat
41Chess Master Şahmat Klubu Novruz Vayramına Həsr olunmuş lV dərəcə yarışı 13-15 mart 0505808087 32 Gün 5 Saat
42Baku 4 th Chess School International Chess Festive OPEN 23-30 March 2020 (055 540 44 02) 32 Gün 14 Saat
43Baku 4 th Chess School International Chess Festive U12 22-29 March 2020 32 Gün 14 Saat
44Baku 4 th Chess School International Chess Festive Team Blitz 28 March 2020 32 Gün 14 Saat
45Baku 4 th Chess School International Chess Festive Rapid 21 March 2020 32 Gün 14 Saat
46AG AT 3-cu daraca.02.03.2020 33 Gün 14 Saat
47I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyasl - 24fevral 15:00 050 458 40 50 33 Gün 16 Saat
48ELFIM Nərimanov- "Şahmat üzrə beynəlxalq reytinq turniri" 24-30 dekabr 15:00 050 458 40 50 33 Gün 16 Saat
49NAKCHIVAN seher E.Agayev adina 8nli mekteb sagirdleri arasinda yaris 33 Gün 17 Saat
507-8-9 mart 2020 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası Balaca Çempionlar 4-5-6 yaş (+994)50 353 10 10 saat 10:00 34 Gün 18 Saat